FİYAT TEKLİFİ ALIN
İnsan Taşıma Sepeti
CE Sertifikali İnsan Taşıma Sepeti
CE BELGELİ İNSAN TAŞIMA SEPETİ
İNSAN SEPETİ NEDİR:
Personellerin ulaşması zor olan çalışma alanlarına ulaşım sağlayarak, yapması gereken işleri, sepet içerisinden güvenli bir şekilde yapılmasını sağlayan ve vinç sepeti olarak da bilinen insan taşıma sepetleri şantiyelerde büyük kolaylık sağlar. İnşaatta, şantiye alanında, kule vinci olan her ortamda kullanılabildiği gibi termik santrallerde, limanlarda, çok katlı yapılarda, yüksek katlı bina ve gökdelenlerde, dış yüzeylerin temizlenmesi işlerinde, bakım destek hizmetlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. İnsan kaldırma sepeti kaymayı önleyici zemin ve standart korkuluk yükseklikleri sayesinde güvenle çalışmaya olanak sağlar. Çalışma sepeti olarak tasarlanan insan taşıma sepeti, kullanım alanında göre farklı şekillendirilerek istenilen ölçülerde üretilir. Forklift personel kaldırma sepetleri 1 kişilikten 5 kişilik kapasiteye kadar çeşitli hacimlerde üretilebilmektedir. Personel yük taşıma sepetleri, personelinizin güvenle kaldırılmasını ve çalışmasını sağlar. Personel ihtiyacına göre çeşitli raf sistemleri ve kaç personel çalışacaksa ona göre imal edilmesi hususu çok önemlidir. Ayrıca taşınacak personelin azami kilosu temel alınmalıdır. CE sertifikalı insan yükseltme sepetlerinde özellikle şaft çukuruna inişlerde, talep edildiği takdirde sepetin üzerine tavan koruması yapılır. Bu durumda sepet yukarıdan düşebilecek parçalara karşı da korumalı hale gelir. Ayrıca bu durumda korkuluk yerine etrafı kafes içerisine alınarak tam bir koruma sağlanmış olur.

iletisim@tekniksafety.com adresine mail atarak özel tasarımlarınız için firmamızla temasa geçebilir ve istediğiniz özelliklerde insan taşıma sepeti imalatı için bilgi alabilirsiniz. CE Belgeli İnsan taşıma sistemlerimize dair test raporlarımızı sertifikalar bölümünden inceleyebilirsiniz.

PERSONEL KALDIRMA SEPETLERİNİN ÖZELLİKLERİ:
  • Kule vinç ile kullanıma uygundur
  • Forklift ile taşınmaya uygundur
  • Yüksek katlı binalarda boya yapılması, lamba değişimi, ilk yardım durumunda insan taşıma, elektrik tamiri, cam temizliği gibi işlerde kullanılmaktadır
  • Talep edilen ölçülerde ve şekillerde üretilebilir
  • Dayanıklı ve uzun ömürlüdür